Ako to celé začalo?

Od zaprášanej garáže

priamo do
môjho štúdia

Vznik štúdia

Celé to začalo nákresom na papiery, V tom čase som mal menšie štúdio ktoré môžeš vidieť na obrázku (moje začiatky). tam som sa začal venovať produkcií a po pri tom sa vzdelávál v oblasti mixu a masteringu. Od prvého nahratého singlu do stiahnutého beatu na lacný mikrofón som prešiel veľký kus cesty. Hudba ma pohltila na toľko že som stále chcel vedieť viac. Postupne som sa začal učiť celý proces, od tvorby hudby, nahrávanie a finalizovanie sklaby mixom & masterom. 

Hudbe som ostal verný do dnes.

Potrebuješ pomoc?

Klikni na tlačidlo a dozvieš sa viac.